Pauluskerk: Echt Rotterdams erfgoed!

Museum Rotterdam heeft de Pauluskerk opgenomen in de catalogus ‘Echt Rotterdams Erfgoed’. Dat is een mooie kroon op het werk van alle mensen die betrokken zijn bij de Pauluskerk en deze plek maken tot wat het is, waaronder vooral onze vrijwilligers en andere medewerkers, de bezoekers en de donateurs.

Museum Rotterdam bouwt aan een actieve collectie van de stad: ‘Echt Rotterdams Erfgoed’. ‘Een verzameling objecten, mensen en activiteiten die op dit moment een belangrijke en verbindende rol in de stad spelen’, aldus het museum. Rotterdammers hebben 200 initiatieven genomineerd,  waarvan uiteindelijk 55 initiatieven zijn gekozen om deel uit te maken van het eerste deel van de collectie. In september brengt Museum Rotterdam een jaarboek uit: ‘Echt Rotterdams Erfgoed’. De Pauluskerk staat daar in. Natuurlijk kijken we erg uit naar de verschijning van het jaarboek.